Blog > Komentarze do wpisu
Szlachetny smak herbat....

Ostatnie 6 dni spędziłam w “rozjazdach”. Dlatego dzisiaj, z wielką przyjemnością zasiadłam w swoim fotelu w pracy i dotknęłam dłońmi ciepłej filiżanki ze świeżo zaparzoną herbatą. “Leśny skrzat” – ta nazwa mnie urzekła i dlatego właśnie po nią sięgnęłam w pierwszej kolejności choć miałam do dyspozycji jeszcze herbatkę “Orientalna noc”, "Earl Green" i  “Imbir z Limonką”. Prócz herbat dostałam również kawę w dwóch rodzajach: “Kawa pięć aromatów” oraz “Santos”.

herbata

 

“Leśny skrzat wypełnił zapachem cały pokój. Mieszanka czarnych herbat ceylońskich, żeńszenia i czarnej porzeczki zawładnęła moimi kubkami smakowymi. Niesamowite doznanie. Napar o miedzianej barwie i świeżym aromacie zaraz przyciągnął z pokoju obok koleżankę.

“Leśny skrzat”.....

szlachetnysmak.pl

“Orientalna noc”.....

“Orientalna noc”

Poczęstowałam ją herbatą “Orientalna noc” i z zazdrością patrzyłam jak ze smakiem siorbie specjalną mieszankę składającą się czarnej herbaty z dodatkiem jabłka, pomarańczy, czerwonej porzeczki, jaśminu i płatów róży. Nim herbatki zniknęły z filiżanek, koleżanka pytała o więcej... Obiecałam jej, że następnym razem wypróbujemy aromatycznych kaw. Na szczęście sklep www.szlachetnysmak.pl zaopatrzył mnie obficie w różne rodzaje tych pysznych trunków..... już nie mogę doczekać się momentu, w którym moje biuro wypełni się zapachem aromatycznej kawy....

 

 

środa, 02 listopada 2011, marudka2000

Polecane wpisy

stat4u